Mini Zbiornik
Zdjęcie profilowe
zwyczajny_sl
9 lat temu

cześć jak w temacie jest ktoś zainteresowany takim spotkaniem wymacam twoją żonkę w samochodzie, na twoich oczach......

Dyskretny_42
Mężczyzna () ·
9 lat temu

ja tez :-)

Zdjęcie profilowe
dawidnico2
9 lat temu

macajcie macajcie ale chyba siebie nawzajem ehhe

Zdjęcie profilowe
pietiawielki
9 lat temu

Jeżeli bywasz w Norwegii to to chciałbym to zobaczyć:)

malzewawa
Para () ·
9 lat temu

mocno podniecający widok musiał by to być dla mnie,

Zdjęcie profilowe
skomentujja
9 lat temu

mam ten sam problem

chetny1972ns
Mężczyzna () ·
9 lat temu

ja bylem z moja na imprezie wrócilismy do pokoju i zaprosiłem kolege Ona byla nawalona Kolega zaczała ja dotykac jak spala po piersiach udach i tez ja wylizal pozniej jak sie obudziła miala ochote jeszcze na drinka znów zlapała humor powiedzilm jej ze jak spala zaprosiłem kolege bo mi sie nudzilo i jest na balkonie zaprosilem go do pokoju Moja kobieta była tylko w samej przezroczystej koszulce nocnej przeswitywało przez nia wszystko . zaczelismy sie bawic tanczyc... on poprosil ja do tanca i tanczyli bardzo erotycznie dotykal ja i ocieral sie ona byla coraz bardziej wstawiona i podniecona zaczał przez koszulke dotykac piersi i calowac szyje pozniej jego rece zaczely ladowac na cipce ja lezałem w lózku i obserwoaalem ich w pewnym momencie tanca wział jej rece do gory i przycisnal do sciany 1 ruchem sciagnał z niej koszulkę byla calkowicie naga tanczyli nadal jakby nigdy nic wzial ja na rece a ona nogami oplotła gotak ze jego penis dotykał prawie jej cipki W pewnym momencie polozyl ja na łózku na ktorym leżałem i wszedł w nią byłem tak podniecony że myslalem iz mi mały peknie wziłame mojego penisa i wlozylem jej do ust To było nasze 1 i jak narazie jedyna impreza w trojkacie na 2 baty :) chcialbym to poiwtórzyc a moze by ja ktos poderwal na imprezie a moze 2 facetów Ona jak sobie wypije jest zdolna do wszystkiego jak jest trzezwa to sie krepuje chetnie dam ci ja do wymacania

Zdjęcie profilowe
dawwww
7 lat temu

Kto wymaca moja

monjapi
monjapi VIP VF
Para () ·
7 lat temu

Kto wymaca moja i jak chcesz to zaplanowac

nguru4
nguru4 VIP
Para () ·
6 lat temu

bierzcie moją real

Zdjęcie profilowe
Szukamparydotrojkata
6 lat temu

Szkoda ze nie jestescie z Krakowa...

Zdjęcie profilowe
xBartonx
6 lat temu

Bądź świadkiem jak dotykam Twoją kobietę, Poznań. Wiadomości na priv.

Zdjęcie profilowe
wyruchajmojazone
6 lat temu

Cześć.Wystawię żonę ( 39lat) konkretnemu, realnemu facetowi 40-50lat.Ona NIE WIE O TYM!! Będzie w Ustce w pierwszy weekend grudnia.Podam detale, co i jak. TYLKO zdecydowany, czysty, zdrowy. Jak nie wiesz cy stać cię na dojazd nad morze to nie zawracaj gitary.Musisz się postarać bo nie będzie tam sama...

Serwis przeznaczony tylko dla osób dorosłych. Klikając "Rozumiem" potwierdzasz, że masz ukończone 18 lat. Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług.

Rozumiem