Mini Zbiornik
dociekliwi
Para () ·
14 lat temu

czy obecni na zbiorniku panowie wolą bzykać cudze żony, czy przyglądać się również jak ich kobiety się zabawiają z innymi partnerami?
proszę o szczere odp

Master_bdsm
Para () ·
14 lat temu

CZYTAM wszytskie Wasze posty,szkoda ze jestescie z Poznania

Zdjęcie profilowe
my32bilodz
14 lat temu

Idealnym układem jest możliwość zamieniania ról. Raz patrzeć jak własna żona jest brana jak suka a innym razem być panem sytuacji (oraz oczywiście czyjejś żony :) )

Zdjęcie profilowe
dyskretnirazem
14 lat temu

ja popatrzyłbym jak inny facet bzyka moją żonę

Fighter25
Mężczyzna () ·
14 lat temu

Tak bardzo lubie bzykac laske na oczach jej faceta i jestem w tym naprawde niezy

paraog3436
Para () ·
14 lat temu

podnieca mnie ze zona jest rznieta przez innego....

Zdjęcie profilowe
mlodzi8886
14 lat temu

inspirójący widok obcy facet rucha żone...

marekja
Mężczyzna () ·
14 lat temu

mnie to i to podnieca ... lubie jak kobieta jest szczęśliwa i jeśli pani czy moja partnerka jest hepi to ja czuje się spełniony... Chociaż bardzo lubie jak inni mogą posmakować i poczuć jaki mam skarb i jak daleko można się posunąć nie niszcząc wzajemnych więzi...

Krzys567
Mężczyzna () ·
14 lat temu

Lubimy z partnerka ostry seks. Bardzo nas kreci sex w trojkacie. Lubie trzymac ja za raczke gdy posuwa ja inny kutas a Ja kreci lizanie kobiety gdy ja rzne inna cipe. Taki sex jest rozkoszny dla obu stron.

marekja
Mężczyzna () ·
14 lat temu

Sex tak jak i zwiazek to sprawa kompromisu... jestem zdania że zawsze i wszędzie mozna sie dogadać tak by było dobrze...

bzyczki12
Mężczyzna () ·
14 lat temu

przemiła sytuacja jak obcy facet rżnie moją kobiete

Zdjęcie profilowe
edek197608
14 lat temu

ja osobiscie wole ruchac cudze zony i patrzec na ich facetow przy tym

waldi515
Mężczyzna () ·
14 lat temu

Pewnie to pierwsze,nie ma ryzyka że zostaniesz frajerem.

marekja
Mężczyzna () ·
14 lat temu

Jak zona kobieta umie sie bawić i nie jest przekłamana to i zaden Fluś nikomu rogów nie zaistaluje...

marekja
Mężczyzna () ·
14 lat temu

Jak zona kobieta umie sie bawić i nie jest przekłamana to i zaden Fluś nikomu rogów nie zaistaluje...

biladen8
Para () ·
14 lat temu

tak szczerze to obydwa rozwiązania są dobre ale dla młodych panów sex ze starszą panią jest strasznie rajcujący

Zdjęcie profilowe
Znudzony87
14 lat temu

ja bym bardzo chciał patrzęć jak ktos traktuje jak suke moja kobiete i robic z nia co zechce:)

Zdjęcie profilowe
GORACAMAGA
14 lat temu

Dałbym swoją ale niestety nie chce.

Zdjęcie profilowe
dupcusie
14 lat temu

też lubie popatrzeć jak moja skacze na kimś :)

Zdjęcie profilowe
paula666
14 lat temu

a my kobietki lubimy widzieć jak Wy panowie nas obserwujecie jak jesteśmy z innym!!!

Zdjęcie profilowe
realnychetny
14 lat temu

ja chetnie pomoge jakiejs parze zrealizowac ich fantazje a przy okazji moje

Zdjęcie profilowe
maly104
14 lat temu

kreci mnie zebt patrzec jak inny facet rznie moja zone ale zona nie chce sie za bardzo zgodzic moze ktos mi pomoze ja przekonac?

Zdjęcie profilowe
miletow
14 lat temu

hej uwielbiam ruchac cudze żony i patrzeć jak jej facet się przygląda

violka32
violka32 VIP VF
Para () ·
14 lat temu

Ja zdecydowanie wole jak moja żona robi to z kimś innym

Serwis przeznaczony tylko dla osób dorosłych. Klikając "Rozumiem" potwierdzasz, że masz ukończone 18 lat. Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług.

Rozumiem