Mini Zbiornik
Zdjęcie profilowe
clarus1012
8 lat temu

Kogo kręci buszowanie w bieliźnie swoich sióstr, żon, matek, szwagierek, sasiadek i innych kobiet. Kogo kręci zakładanie kobiecych majciochow wachanie ich oraz spuszczanie się w nie? A może ktoś lubi krochmalic kobiece majtki wkładać je do szuflady jako czyste a później podnieca go widok kobiety która nie jest świadoma tego ze ma na swym DUPSKU majty w spermie. Jeżeli kogoś kręci damska bielizna i finały w nią zapraszam do pisania na pw. Chetnemu facetowi z okolicy Sandomierza (do 20km w okolicy) Z wielką przyjemnością pokaże kolekcje majtek mojej suki z których wybierze coś dla siebie. Po dokonaniu wyboru z wielką przyjemnością udostępnię te majtki wraz ze zdjęciami mojej suki. Mogę je przekazać osobiście lub pozostawić je w ustalonym wcześniej miejscu. Czyste lub używane w zamian za to liczę że zainteresowany zabawi się nimi spuszczaja się w nie kilka razy uwieczniajac to na zdjęciach poczym zwróci majtki wraz z materiałem a ja dam je mojej nieświadomej suce która wskoczy w nie a ja zrobię jej zdjęcia które chętnie pokaże osobie która wcześniej je wykrochmalila chętnych zapraszam na pw ustalimy szczegóły.

amerikan
amerikan VIP
Mężczyzna () ·
8 lat temu

Ją też lubię podebrać komuś jakiąś bieliznę a w damskich majtkach mógł bym chodzić cały czas

izka22tv
izka22tv VIP VF
TS/TV/TG () ·
8 lat temu

przebieranki damskie ciuszki buciki pachnace dlugo noszone rajstopki kobiety to moja zyciowa pasja

Zdjęcie profilowe
dojrzaly40bi
8 lat temu

uwielbiam takie przebieranki i zabawy...

sorento2006
Mężczyzna () ·
7 lat temu

Szukam faceta który lubi zabawę damskim majtkami jestem z okolic Warszawy

lg1945
Mężczyzna () ·
4 lata temu

Hej zapraszam 507816463

bismarpol
Mężczyzna () ·
7 lat temu

te klimaty uwielbiam

prztom121
Mężczyzna () ·
7 lat temu

Szukam faceta który lubi zabawę damskim majtkami jestem z okolic poznania

Zdjęcie profilowe
Funia505
rok temu

Hej ja z jarocina

prztom121
Mężczyzna () ·
7 lat temu

może jakaś pani mnie by chciała przebrać

sorento2006
Mężczyzna () ·
7 lat temu

Jest ktoś z okolic Warszawy, Grójca?

vondolaruss
Mężczyzna () ·
6 lat temu

Ja lubię zakładać pończochy i rajstopy

lg1945
Mężczyzna () ·
4 lata temu

Dam wszystko by kogoś poznać w rajstopach i majtkach

prztom121
Mężczyzna () ·
6 lat temu

Oddam fajne ciuszki dla TS/TV/TG szczupłej

Simonfet
Mężczyzna () ·
6 lat temu

Chętnie poznam kogoś z Krakowa. Zafunduje coś fajnego

Zdjęcie profilowe
wdamskiejkrk
6 lat temu

Cześć. Ja jestem z Krakowa i chętnie Cię poznam...

adamwloclaw
Mężczyzna () ·
6 lat temu

Kogos z okolic Włocławka

sorento2006
Mężczyzna () ·
6 lat temu

Warszawa

biTirmasturbant
Mężczyzna () ·
6 lat temu

ja tez lubię

prztom121
Mężczyzna () ·
6 lat temu

ktoś z poznania

adamwloclaw
Mężczyzna () ·
6 lat temu

Szukam i cisza. Ja lubie ciuszki, bielizne z joronki itp. Jomus possac będąc przebranym?

Zdjęcie profilowe
rajart
6 lat temu

Szukam osób z Kielc i okolicy, żeby zrobić sobie wspólnie w błyszczących rajstopkach taką fotkę::
https://zbiornik.com/photo/4V353NMY

Zdjęcie profilowe
Marienne
6 lat temu

Ktoś z trójmiasta?

lg1945
Mężczyzna () ·
6 lat temu

Ja z Gdańska

sorento2006
Mężczyzna () ·
6 lat temu

Warszawa okolice

Zdjęcie profilowe
KasiaSissy
5 lat temu

hejka

lg1945
Mężczyzna () ·
5 lat temu

No hej Kasiu co tam

Zdjęcie profilowe
Priscilla_Alicja
5 lat temu

Hej... jestem teraz w Krakowie w hotelu Novotel na Armii Krajowej. Mam ochotę wziąć do buzi i zrobić lodzika chętnemu mężczyźnie. Bez owłosienia, zadbanemu. :*

Zdjęcie profilowe
wdamskiejkrk
5 lat temu

KRAKÓW!
Plener teraz! Szukam chłopaka w damskiej bieliźnie! Siedzę sobie na ławce na alejkach i bawię się chujem.........

Zdjęcie profilowe
Priscilla_Alicja
5 lat temu

Hej... 22 sierpnia w środę będę w Łodzi. Hotel Novotel. Czy jakiś spragniony gentleman się znajdzie dla niegrzecznej suczki...? Buziaki. :*

Zdjęcie profilowe
porobiony88
5 lat temu

Ktos teraz na cam chce pobawic? Ja wlasnie szaleje w bieliznie siory

Zdjęcie profilowe
szewi
5 lat temu

Bialystok

Zdjęcie profilowe
szewi
5 lat temu

Dam dupy parom

Zdjęcie profilowe
Priscilla_Alicja
5 lat temu

Zapraszam dzis do mnie Warszawa do hotelu ibis styles na ul. Grzybowskiej. Jestem napalona. Spełniam marzenia. :*

Zdjęcie profilowe
ewa75
5 lat temu

Ja też tak lubię. Najpierw podbierałem ciuszki siostrom a teraz żonie ale mam też własne.

Zdjęcie profilowe
szewi
5 lat temu

Czy sa na podlasiu

Zdjęcie profilowe
wdamskiejkrk
5 lat temu

Chciałbym się komuś wypiąć. Już od dawna chodzi mi to po głowie 😁 Ma ktoś ochotę na moją dziewiczą dziurkę??? Musisz być w damskiej bieliźnie. To jedyny warunek 😊😋

..

Zdjęcie profilowe
porobiony88
5 lat temu

czasem lubie:D

xRafal1987
Mężczyzna () ·
5 lat temu

Chętnie ulegnę dominującemu panu, spełnię wszystkie jego rozkazy jako ponętna wydepilowana suczka na wysokich obcasach i damskiej bieliźnie.

Zdjęcie profilowe
onaron
5 lat temu

lubie ubrac ponczochy i strigi

Zdjęcie profilowe
Rabenbi
5 lat temu

Szukam realnego faceta ktory wprowadzi mnie w swiat meskich zabaw chetnie udostepnie zdj filmy oraz bielizne zony. JESZCZE NIGDY NIE MIALEM NAWET OKAZJI NA ROWNOLEGLA MASTURBACJE A NA SAMA MYSL MI STAJE.. Znajdzie sie chetny

sorento2006
Mężczyzna () ·
5 lat temu

Szkoda że daleko (((

Zdjęcie profilowe
Tombig
5 lat temu

Pisz priv

Zdjęcie profilowe
Pormen1
5 lat temu

Chce realnego fajnego kutasinke, z fajnym normalnym właścicielem.,,.... Szukam, i Uj w te ogórki, raz mniejszy raz większy,.. Ludzie. Wtf.,
Więcej na priv.. To ja daje, ty się zgadzasz...... 👍Jjj

sorento2006
Mężczyzna () ·
5 lat temu

Poznam realnego faceta lubiące damskie majtki

prztom121
Mężczyzna () ·
5 lat temu

szukam żonatego kolegi jak ja lubiącego damskie ciuszki ma m parę na szczupłego ale nie koniecznie

biTirmasturbant
Mężczyzna () ·
5 lat temu

okolice Venlo

Rajstopka1980
Rajstopka1980 VIP VF
TS/TV/TG () ·
5 lat temu

uwielbiam damskie ciuszki cudza bielizne zakładac i oddawać sie innym w niej

pracus20
Mężczyzna () ·
4 lata temu

Ja tak samo

Rhonin
Rhonin VF
Mężczyzna () ·
5 lat temu

posssam w krakowie

Rajstopka1980
Rajstopka1980 VIP VF
TS/TV/TG () ·
4 lata temu

Chętnie jutro poslużę chętnym ja okol Leszno Wlkp

Zdjęcie profilowe
porobiony88
4 lata temu

porobiony...
Wczoraj tak soe porobilem ze wstapil we mnie szatan napalenia, niewiem co to bylo bo tak jeszczenigdy nie mialem poprostu od soboty w nocy fantazjowalemo jakims mega szalonym i perwersyjnym sexie az naszlo mnie by odwiedzic kuzynke gdzie skradlem jejbielizne i ponczoszki i zalozylemna siebie po czym wybralemsie do galeri na zakupy niedomykajac nigdzie kotary w przymiezalni z mysla ze ktos widzi mnie tak ubranego jak i w glebi duszy mialem nadzieje ze ktos wejdzie do mnie i zacznie sie bawic ze mna. Pierwszy raz w zyciu mnie tak nosilo ze chcialem by to byl nawet jakis facet ktory zacznie mnie obmacywac piescic az na sam koniec tak mi obciagnie ze bede wyl z rozkoszy niepatrzac na ludzi obok

pracus20
Mężczyzna () ·
4 lata temu

Ja bym obciagnal i wypial sie ladnie dla Ciebie

Zdjęcie profilowe
Pormen1
4 lata temu

🥃🥃

Rajstopka1980
Rajstopka1980 VIP VF
TS/TV/TG () ·
4 lata temu

Uwielbiam damskie ciuszki śliskie materiały poslużę chetnemu

lg1945
Mężczyzna () ·
4 lata temu

Rajstopy majtki działają na mnie Jak narkotyk wieczora nie mogę doczekać kiedy matka teściowa żona zdejmie rajstopy majtki to ja zaraz biorę o do garażu ubieram i masować nogi stopy kutasa w nich szkoda że nie ma nikogo co by chciał się spotkać na pieszczoty w rajstopach

Zdjęcie profilowe
Marek780130
4 lata temu

Ja często podkradam majtki szwagierce wącham je i walę przy tym kutasa

Rajstopka1980
Rajstopka1980 VIP VF
TS/TV/TG () ·
4 lata temu

Okolica Leszno wlkp

tomek203
TS/TV/TG () ·
4 lata temu

Wrocław szukam

Darek27wpr
Mężczyzna () ·
4 lata temu

Pruszków, Warszawa i okolice. Uwielbiam zakładać damską bieliznę. Chętnie poznam podobne osoby do wspólnych zabaw

sorento2006
Mężczyzna () ·
4 lata temu

Poznam kumpla do zabawy w przy i w majtkach żon

Serwis przeznaczony tylko dla osób dorosłych. Klikając "Rozumiem" potwierdzasz, że masz ukończone 18 lat. Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług.

Rozumiem