Mini Zbiornik
Zdjęcie profilowe
xxxstrzeleckrk
7 lat temu

Witajcie , co powicie by zorganizować Kryspinowski Zlot Zbiornikowców?
Może tak 5 sierpnia w sobotę ?

skodaa
skodaa VF
Mężczyzna () ·
7 lat temu

Super pomysł. Niedziela też by była dobra, bo w sobotę niektorzy pracują

Hmla
Hmla VF
Kobieta () ·
7 lat temu

ponieważ ta grupa to Krakow więc raczej proponuję Rynek Główny pod pomnikiem Mickiewicza albo dziedziniec na Wawelu? a w Kryspinowie? myślę, że pomysł byłby niezły ale proponuję tekstylną plażę, wrzućcie na siebie seksowne ciuszki i do dzieła :-) Ludzie opanujcie się w końcu jesteście na portalu erotycznym, a na plaży naturystów nawet jak jestem naga to jednak mam mieć zachowaną swoją prywatność, to jedna z podstawowych reguł na wszystkich plażach nudystów na świecie, ja nie rozumiem dlaczego wy z jedynego miejsca gdzie możemy się pełnią siebie zbliżyć z naturą chcecie za wszelką cenę zrobić jeden wielki niesmaczny burdel? przy okazji pozdrawiam wszystkich naturystów i życzę pięknej słonecznej pogody w sierpniu oraz bezproblemowego dotarcia na plaże w związku z lokalnymi uroczystościami dni moździerzy, do zobaczenia w Kryspinowie

Serwis przeznaczony tylko dla osób dorosłych. Klikając "Rozumiem" potwierdzasz, że masz ukończone 18 lat. Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług.

Rozumiem