Mini Zbiornik
Zdjęcie profilowe
MasazKamieniami
7 lat temu

Jak w temacie- jestem w stanie zorganizować fajny apartament dla konkretnych ludzi z Krakowa i nie tylko. Lubię tworzyć/organizować.

Propozycję kieruję do wszystkich moich znajomych oraz do przyszłych znajomych.

Jeżeli ktoś się zdecyduje- proszę o info na pw. Zrobię listę zainteresowanych.

Podstawą do wzięcia udziału jest przelew ustalonej kwoty (impreza składkowa) na rachunek bankowy. Dzięki temu wyeliminuję niepoważne osoby- już na wstępie. Nie toleruję osób, którym "coś wypada" na kilka godzin przed- przecz z wymówkozą :). Lubię konkret- tak/nie.

Dodaję sondę.
Czy jesteś zainteresowany/na stworzeniem kameralnego miejsca w KRK dla konkretnych ludzi na poziomie?

Zdjęcie profilowe
MasazKamieniami
7 lat temu

aktualnie zaplanowaliśmy zabawę na 18.06- głównie dla par.....+ kilku singli- 3 i singielki- bez ograniczeń :)

Zdjęcie profilowe
ibupromwroclaw
7 lat temu

Dobry Pomysl , w krakowie brak takich miejsc..

Zdjęcie profilowe
ALICYAAA
7 lat temu

masaz a kiedy?

Zdjęcie profilowe
MasazKamieniami
7 lat temu

18.06.....jak wspomniano powyżej :)

Zdjęcie profilowe
Swingersns
7 lat temu

my sie co tydzien bawimy w wiekszym gronie ;) zapraszamy

hansvm
Mężczyzna () ·
7 lat temu

I w ten oto piękny sposób założyciel nam zniknął, przez co temat imprezy zmarł śmiercią naturalną.

Zdjęcie profilowe
Swingersns
7 lat temu

he he dzis aparatament krakow. poki co 2 pary ;)

Zdjęcie profilowe
ALICYAAA
7 lat temu

hehehe i byla impra i ni ma impry.. lorganizator sie zawinal... haha

Zdjęcie profilowe
Swingersns
7 lat temu

Alicyyaaa ;-) zapraszamy

osobkaa
osobkaa VIP
Kobieta () ·
7 lat temu

I ja zapraszam na imprezkę do Swingersns - nie gryzie... i zawsze dużo śmiechu i zabawy .

Volontiers
Para () ·
7 lat temu

MasazKamieniami chciał zdecydowanie wyeliminować osoby niepoważne a już na wstępie wyeliminował siebie. :):):) Ach ci młodzi chłopcy z wysokim testosteronem i rozbudzoną wyobraźnią, jak przychodzi co do czego, to się nawet odezwać nie umieją... :):):)

Zdjęcie profilowe
Swingersns
7 lat temu

;) drogie pary mamy tu profil singla, jesli jestescie chetni na imprezke odblokujcie bo nie mam jak odpisywac. dzis poki co sa dwie pary i singielka bi ;) nic na sile dobry drink i luuzzz ;)

Zdjęcie profilowe
Swingersns
7 lat temu

sex party jutro footbolowe.zapraszamy (2parki sa). mecz na projektorze i zabawa ;)

Zdjęcie profilowe
Joyo00
7 lat temu

Hej zapraszam ciekawe Panie na drinka w Apartamencie ..
nazbierało się już kilka osób ;)

Takija80
Mężczyzna () ·
7 lat temu

Chcę seksu z fajną kobietą zadbany,romantyczny 36 latek ;-)

Serwis przeznaczony tylko dla osób dorosłych. Klikając "Rozumiem" potwierdzasz, że masz ukończone 18 lat. Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług.

Rozumiem