Mini Zbiornik
Ruchliwy69Krk
Mężczyzna () ·
7 lat temu

Witam wszystkich którzy postanowili tutaj zagladnac. Szukam mlodej tran max rowiesniczka do realnej znajomości - dluzszy u klad na zasadzie fuck friend ;) . Mówiąc trans mam nie m
am na myśli Pana w damskich ciuszkach a kobietę uwięziona w męskim ciele , kogoś kto czuje się naprawdę kobieta i za taka się uważa. Chętnie poznam tez parę z Panem bi w celu zadowolenia oralnego Pana na oczach jego Pani. Co do zdjęć chętnie wyśle w prywatnej wiadomości zdjecia z twarzą oraz w dalej okazalosci. Co do mojej osoby jak widać jestem tutaj dopiero od kilku dni stad ten pusty profil sukcesywnie będę go uzupelnial a co za tym idzie poszukuje fotografa w celu zrobienia fotek odpowiednich dla tego portalu. Oczekuje tylko poważnych propozycji osoby mające na celu ,,hejtowanie,, oraz wszelkiego rodzaju nie poważne wiadomości proszę o odrobinę poglądy i zachowania dla siebie swoich komentarzy nie związanych z tematyka posta. Dziękuje i pozdrawia wszystkich odwiedzajacych

Ruchliwy69Krk
Mężczyzna () ·
7 lat temu

heh przepraszam za bledy gdyż post szedl z telefonu który uważa się za mądrzejszy ode mnie i sam poprawia nie zawsze mając na celu to co chcialem przekazać wiec juz prostuje ,, mówiąc trans nie mam na myśli ,, , ,, co do zdjęć chętnie wyśle ... W calej okazalosci,, i ostatni blad ,, proszę o odrobinę oglady,, oraz aneks do umowy transki max do 30 lat a pary z Panem bi wiek bez znaczenia ;)

Serwis przeznaczony tylko dla osób dorosłych. Klikając "Rozumiem" potwierdzasz, że masz ukończone 18 lat. Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług.

Rozumiem