Mini Zbiornik
marcinpotrzeba
Mężczyzna () ·
8 lat temu

!!!!!!!

Hmla
Hmla VIP VF
Kobieta () ·
8 lat temu

dlatego tu tak wielu walikoni z małymi, liczą na naciągnięcie:DDD

mav321
Mężczyzna () ·
8 lat temu

Kto kogo naciągnął??

93onaon73
93onaon73 VIP VF
Para () ·
8 lat temu

Czyżby kolejny frustrat rozczarowany tym, ze sobie tak łatwo nie pociupcia? ;)

Bumblebee31
Mężczyzna () ·
8 lat temu

Podejrzewam że admin wkrótce wyjaśni oskarżenie padające w tytule tego postu ;)

tiagoo
Mężczyzna () ·
8 lat temu

Czyżby kolejni naiwni którzy uważają że świat na rypaniem stoi?:)

880408m
880408m VF
Mężczyzna () ·
8 lat temu

Zgadzam się! Wydasz te 4 pln na sms i zero gwarancji, że poruchasz :)
..a co jak w pakiecie nakupisz kredytów!

Zdjęcie profilowe
civil
8 lat temu

ja tam nie narzekam pośród wielu wirtualnych profili są również te jak najbardziej realne - które pozdrawiamy :)

Zdjęcie profilowe
Garlic31
8 lat temu

a Hmla liczy na takiego frajera co jeszcze jej zaplaci za to :P

Hmla
Hmla VIP VF
Kobieta () ·
8 lat temu

Garlic....pracującego faceta, którego stać na dobry hotel, ubranego w dobry garnitur i wiedzącego jak się zachować, ja bym frajerem nie nazwała....tak więc raczej pomyliłeś adres... a tak przy okazji, to za co by niby miał mi ktoś według ciebie płacić?

Zdjęcie profilowe
Garlic31
8 lat temu

Przecież odkąd pamiętam jeszcze pod innymi nickami jak byłem szukałaś sponsora....

Dla mnie nie ma znaczenia czy ma garnitur i stać go na dobry hotel. Może być takim samym frajerem jak ten który idzie w dresie i stać go jedynie na słaby motel. Liczy się człowiek a nie to co ma w portfelu....

W innych postach troszkę zaprzeczasz samej sobie...

marcinpotrzeba
Mężczyzna () ·
8 lat temu

tu jest problem zbiornik nie pilnuje oszustek naciągających facetów. Konto powinno być usuwane zaraz po ogłoszeniu "w celu sponsoringu" ZBIORNIK jest równy ROKSA.PL bo i tam za darmo dają stare babcie, których nikt nie chce ruchać!

Zdjęcie profilowe
Garlic31
8 lat temu

Dokładnie :)

Hmla
Hmla VIP VF
Kobieta () ·
8 lat temu

panowie przestańcie robić z siebie pośmiewisko

Zdjęcie profilowe
Garlic31
8 lat temu

Ty również i każdy na tym dobrze wyjdzie :)

Zdjęcie profilowe
pan_i_zmija
8 lat temu

A co jeśli on woli nosić fular lub muszkę? ;)

tiagoo
Mężczyzna () ·
8 lat temu

Ja nosze wąsy i jakoś sie tym nie chwale. A kobiet mam na pęczki albo paczki nawet.

Zdjęcie profilowe
pan_i_zmija
8 lat temu

To poco Ci konto nazbiorniku? ;)

Zdjęcie profilowe
an_kar
8 lat temu

O to jest pytanie...:))))

Hmla
Hmla VIP VF
Kobieta () ·
8 lat temu

w Polsce większość mężczyzn nie wie jak dobrać do wzrostu i ubioru krawat, o samodzielnym wiązaniu nie wspomnę, więc wolę tematów typu muszka czy fular, szczególnie na Zbiorniku nie poruszać....z moich obserwacji wynika, że tu faceci wiedzą jak dupsko wcisnąć w tani pas do pończoch, który tak naprawdę często z paskiem do podtrzymywania pończoch nie ma nic wspólnego, o ich owłosionych nogach w samonośnych"nylonkach" też mam wyrobione nie najlepsze zdanie....no ale cóż....facet w dresie i laska w potarganych w kroku kabaretkach.....taka moda zbiornikowa:) i ja wcale nie twierdzę, że tacy ludzie się nie kochają i pewnie w ich mniemaniu mają fantastyczne życie seksualne, ale to nie moja bajka.....ja osobiście uważam, że facet, który przychodzi na randkę w dresie, a mnie chciałby w drogich pończochach, obraża mnie i nie jest wart tego bym z nim nawet porozmawiała.....dresik nadaje się na boisko drodzy"koledzy";)

gre291
Mężczyzna () ·
8 lat temu

Hmla z całym szacunkiem ale przeglądając Twoje posty ciśnie się na usta tylko jedno "ogromna potrzeba dowartościowania".

marcinpotrzeba
Mężczyzna () ·
8 lat temu

hmla przykleja podpaski na czoło i myśli że w końcu się coś zmieniło. Powiem ci tylko tyle jesteś beznadziejną krową ze zbiornika, powinnaś się leczyć i nie wp...lać się tam gdzie cię nie proszą. Dawaj tak dalej dupy za 5zł a w końcu wszyscy się dowiedzą że jesteś jak stara budka telefoniczna, w której bardzo słabo słychać sygnał i nie można się połączyć:)

Hmla
Hmla VIP VF
Kobieta () ·
8 lat temu

gre wiele by mi przyszło do głowy, ale z pewnością nie to żeby się dowartościować na takim portalu, więc nie sądź kogoś swoją miarą proszę......marcin to w końcu jestem krowa, czy budka telefoniczna? a może jestem po prostu skarbonka i się oszczędzam, ale ty tego nie potrafisz zrozumieć.........wiesz po co tutaj większość kobiet zaznaczyło w profilu, że szukają sponsora? zgadnij:))) ja mogę ci tylko podpowiedzieć, że z kasą to nie ma nic wspólnego

gre291
Mężczyzna () ·
8 lat temu

Hmla - moją miarą? czy widziałaś choć jednego mojego posta, w którym wyżywałbym się tak jak Ty na innych? To co to jest? moralizatorstwo? Lubisz sobie poużywać po innych - to widocznie czegoś Ci brakuje. Sądzę, że to nie tylko moje zdanie.

Serwis przeznaczony tylko dla osób dorosłych. Klikając "Rozumiem" potwierdzasz, że masz ukończone 18 lat. Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług.

Rozumiem