Mini Zbiornik
Zdjęcie profilowe
tomcio662
8 lat temu

Czy jakaś Pani lub Para ma ochotę się wybrać jutro na ww imprezkę. Chętnie kogoś poznam. Uwaga. Pierwsze dwie Panie lub pierwsza Para i pierwsza Pani wjazd na teren imprezy za darmo.
Kto pierwszy ten lepszy. Pozdrawiam.

Zdjęcie profilowe
tomcio662
8 lat temu

Zgłoszenia na PW.

Zdjęcie profilowe
xxPara888xx
8 lat temu

Wejście gratis... cóż za promocja :-D :-D. Słabo słabo

Zdjęcie profilowe
GrzesznaFuria
8 lat temu

To ja poczekam na jaką Ligę Mistrzów albo jakies puchary, moze tez sie trafi promocja ;0

Zdjęcie profilowe
tomcio662
8 lat temu

Sami jesteście słabi. Jakbym zaproponował, że zeszmacę jakąś sukę, albo lodzika w samochodzie jakiemuś gościowi to by nie było słabo. Prawda? Ja zamiast tego proponuje możliwość wejścia na targi za free, bo mam wejściówki od jednego z wystawców i jedyne czym zgłaszająca się osoba ryzykuje jest to, że mnie pozna. Wow. Ależ to słabe. W takim razie zamykam temat. NIE AKTUALNA PROPOZYCJA. Jest słaba. A jak wiadomo Zbiornik to portal na poziomie.

Zdjęcie profilowe
GrzesznaFuria
8 lat temu

tomcio ale czym Ty sie przejmujesz...zdaniem osób, których nie znasz ? gdyby nie pogoda sama bym zagadała, ale z moim podejściem wiele bym nie zdziała ;D Dobra rada od 'cioci' pierdol to ;)

Zdjęcie profilowe
tomcio662
8 lat temu

To czekaj. Może promocyjnie pozwolą Ci maskotką zostać. Zastanawia mnie tylko po co odzywają się osoby, które nie są zainteresowane. Skoro tak lubicie pisać weźcie się za pisanie książek lub artykułów na jakieś mądre tematy

Zdjęcie profilowe
tomcio662
8 lat temu

Ok. Sorki Grzeszna za uszczypliwą uwagę w Twoją stronę. Nie przejmuję się jakoś szczególnie.

Zdjęcie profilowe
GrzesznaFuria
8 lat temu

Więcej dystansu, przestań się spinać to raz, dwa co do maskotki, nieeee nie umiem pomponami machać i nie mam poczucia rytmu :D

Zdjęcie profilowe
tomcio662
8 lat temu

Mój były kierownik chyba znał 'ciocię' bo wyznawał dokładnie tą samą zasadę.

Zdjęcie profilowe
GrzesznaFuria
8 lat temu

Lubie go :D

Zdjęcie profilowe
tomcio662
8 lat temu

A ja nie bardzo. Dlatego zmieniłem kierownika ;) Ale zasada się wpiła głęboko we mnie :)

Zdjęcie profilowe
energedrinki
8 lat temu



grzma78 wypożycz mi swoją żonę - Łódź




opalonyy30 oddaj mi żonę,patzr albo pomóż ostro ja ruchać dp!




acrapovic oral lub sex. zasponsoruje wawa




BigMartin22 panią lub parkę, 3miasto i okolice, ja 21cm :):)




abcxx panie, parki. Śląskie zapraszam do znajomości :-)




cycatka1993 sprzedam bielizne ;) zainteresowani pisac


Napisz coś...



Tuning Moto Show








tomcio662

Wczoraj, 21:50


Czy jakaś Pani lub Para ma ochotę się wybrać jutro na ww imprezkę. Chętnie kogoś poznam. Uwaga. Pierwsze dwie Panie lub pierwsza Para i pierwsza Pani wjazd na teren imprezy za darmo.
Kto pierwszy ten lepszy. Pozdr

Może warto dać anons z wyprzedzenieniem,................ nie każdy siedzi na kompie........ i nie ma zaplanowanego czasu co do minuty............

Zdjęcie profilowe
tomcio662
8 lat temu

Sorki. Wejściówki dostałem wczoraj wieczorem. Więc nie bardzo była opcja wcześniej zamieścić ogłoszenie. Pozdrawiam.

Zdjęcie profilowe
xxPara888xx
8 lat temu

Oj jaki wrażliwy. Z naszego punktu widzenia masz niebieski ludzik jako zdjęcie profilowe, profil praktycznie pusty. Dałeś ogłoszenie typu "nie mam nic do zaoferowania ale mam 2 bilety". Siądź uzupełnij profil i do dzieła. Ps jakby nie nasza wypowiedź tu to pewnie jak tysiące innych "anonsów" singli został byś olany :)
Nie spinaj się bardziej niż Twój człon.. więcej luzu :D

Serwis przeznaczony tylko dla osób dorosłych. Klikając "Rozumiem" potwierdzasz, że masz ukończone 18 lat. Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług.

Rozumiem