Mini Zbiornik
KrakowskiKlubSpermy
Mężczyzna () ·
8 lat temu

Znow odwiedza mnie kolezanka na weekend i znow mamy ochote na zabawe w plenerku, tym razem z jakas widownia. Bede ja+kolezanka oraz byc moze para znajomych ktora lubi podgladac...
Spotkanie prawdopodobnie około godziny 18.

Szukamy PAR oraz PANOW ktorzy byliby chetni dołaczyc do nas.
Para znajomych ktora lubi podgladac bardzo dba o dyskrecje(!), wiec to głownie oni beda decydowac kogo zaprosic.

Wymagania:
Pary - ogolnie nie stawiamy zadnych warunkow, mozecie bawic sie z nami, lub tylko obserwowac, bawic sie sami lub jakas wymiana...
Panowie - tylko obserwacja i onan z waszej strony. Bez zgody nie wolno wam dotknac zadnej pani!!! Fotka z twarza na profilu obowiazkowa, jesli jest zahasłowana, podawajcie odrazu hasło.

Wszyscy zainteresowani proszeni sa odrazu o podawanie nr tel.! Do wybranych osob bede dzwonił okolo poludnia w sobote.

KrakowskiKlubSpermy
Mężczyzna () ·
8 lat temu

Niestety para znajomych "obserwatorów" nie moze dzis jednak dołaczyc do zabawy. :(
Wiec szukamy "widowni" tylko dla siebie. Moja kolezanke mozna macac dotykac podczas zabawy a moze komus sie trafi gratisowy lodzik... Chyba ze suczka poprosi mnie o wiecej.

Zdjęcie profilowe
reynevan007
8 lat temu

Znaleźliście chętnych? Ja się piszę na takie obserwowanie! Również w przyszłości :)

tacy_my_napaleni
Para () ·
8 lat temu

Jeśli można tylko patrzeć bez żadnych zobowiązań to też chętnie byśmy sobie Was popodglądali...

Zdjęcie profilowe
madmankrakow
8 lat temu

też bym Was chętnie pooglądał :)

KrakowskiKlubSpermy
Mężczyzna () ·
8 lat temu

Tak spotkanie było, bylismy my + 1 realny kolega ktory sobie nas obserwował...
Pojechalismy w dobrze mi znane miejsce i okazało ze teraz znow jest tam mozliwosc do grupowych spotkan, bo moze tam wjechac nawet 8 aut... wiem bo kiedys juz tak tam było. ;)

Kolejne spotkania napewno beda, jak nie z ta to inna kolezanka...;)

limak6
Mężczyzna () ·
8 lat temu

ja chętny jestem na poniedziałek lub wtorek - bedzie spotkanie?

LiveYourLifeBitch
Mężczyzna () ·
8 lat temu

To chyba przeprowadzę się do Krakowa jeśli podglądanie tam takie popularne ;)
we Wrocławiu ciężko namówić parkę na publiczność, a przecięż to nic złego patrzeć na dwoje szczęśliwych ludzi ;)

Serwis przeznaczony tylko dla osób dorosłych. Klikając "Rozumiem" potwierdzasz, że masz ukończone 18 lat. Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług.

Rozumiem