Mini Zbiornik
KrakowskiKlubSpermy
Mężczyzna () ·
9 lat temu

Mam pare znajmoych z ktora sie spotykałem w zeszłym roku na plenerkowych zabawach. Oni to uwielbiaja! Jest juz wiosna i znow chcemy sie dalej spotykac. Miejsce ktore mielismy w zeszłym roku, w tym roku nie nadaje sie zbytnio do naszych zabawch a planujemy wieksze układy niz tylko oni+ja...
Szukam podpowiedzi o fajnym miejscu na plenerkowa zabawe w okolicach Jerzemanowic. Kilka/kilkanascie km od tej miejscowosci. Para bardzo dba o dyskrecje, wiec interesuje nas jakies miejsce gdzie nikt przypadkowy nie trafi. Najchetniej jakas "zamknieta droga", gdzie moze wjechac nawet kilka aut, albo jakas polana na skraju lasu...
Prosze o wiadomosci na priv. z nr tel.

NAGRODA: dla osoby/osob ktora wskaze najlepsze miejsce, przewidujemy zaproszenie na nasza zabawe. W jakim charakterze, do ustalenia...

Zdjęcie profilowe
NicolasB
9 lat temu

moje okolice muszę poszukać

KrakowskiKlubSpermy
Mężczyzna () ·
9 lat temu

Dostałem info od 2 panow o okolo 10 miejscach. Teraz trzeba je sprawdzic czy nadaja sie na wieksza zabawe. Z panami to napewno nie bedzie problemu zeby znalesc chetnych, para+ja bardziej myslimy o tym aby dołaczyła do nas inna para. Rodzaj zabawy jest do ustalenia.

Serwis przeznaczony tylko dla osób dorosłych. Klikając "Rozumiem" potwierdzasz, że masz ukończone 18 lat. Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług.

Rozumiem