Mini Zbiornik
KrakowskiKlubSpermy
Mężczyzna () ·
9 lat temu

Mam kolezanke, ktora jest moja uległa suka... Propozycja jest prosta, dasz mi przeleciec swoja kobiete, nie zaleznie czy bedzie: suka, dama, dziwka, zona, dziewczyna, kochanka a ja dam ci przeleciec swoja suczke...
Konkretne wiadomosci na priv z nr tel.!

PS. Nie masz kobiety, to moge ja sprzedac za sponsoring.

BogowieOlimpu
BogowieOlimpu VIP VF
Para () ·
9 lat temu

Ale żenujące! :/ Mam nadzieję, że Twoja koleżanka wie, że publicznie nazywasz ją suką i próbujesz nią tutaj przehandlować??!! Mam nadzieję, że nikt nie odpowie na to durne ogłoszenie, a Ty może spróbuj stanąć z nią na Kleparzu, tam większe prawdopodobieństwo sprzedaży... Albo od razu na Warszawską/Krowoderska. Myślę, że koleżance zrobi się"miło", jak dowie się, że jest dziwką! :/

KrakowskiKlubSpermy
Mężczyzna () ·
9 lat temu

Zenujace jest to, ze niektorzy nie moga zaakceptowac, ze ktos CHCE i MOZE sie bawic inaczej niz oni sami !!!

BogowieOlimpu
BogowieOlimpu VIP VF
Para () ·
9 lat temu

Żenujące jest bycie sutenerem. Bo jak nazwać człowieka czerpiącego korzyści z prostytucji.
Żenujące jest taktowanie kobiety jak towar na wymianę. Jak masz kobietę to się wymienimy, a jak nie masz to wymienię ją za PLN.
Znamienne jest to, że to jest twoja koleżanka, nie żona czy dziewczyna. Traktujesz ją jak przedmiot. Gratuluje jej znajomego !!! Ku....wa zaraz premiera ekranizacji Greya, i znowu będzie wysyp takich patologii.

Zdjęcie profilowe
Tabookr78
9 lat temu

Świetny pomysł

Onionazniewolona
Para () ·
9 lat temu

wszystko zalezy od tego, czy ona jest swiadoma i dobrowolnie wyrazila chec.

czesc kobiet fantazjuje o byciu oddanym innemu lub sprzedanym, nawet za symboliczne 100 czy 20 zl. tak jak czesc fantazjuje o gwalcie ktory z natury jest zly a jednocześnie czesc kobiet realizuje ta fantazje pod okiem kogos komu ufa.

nie wiem jak jest tutaj i czy chodzi o zabawe z obopolnym zaangażowaniem, ale prawdziwy alfons raczej zadko przesiaduje na zbiorniku wiec mozliwe ze to tylko wysublimowana zabawa.

KrakowskiKlubSpermy
Mężczyzna () ·
9 lat temu

Tak naprawde mam w dupie zdanie innych o mnie i o tym jak sie bawie. Zwłascza takich,ktorzy mnie nie znaja i nic o mnie nie wiedza! Kozystam z zycia i bawie sie tak jak moge...
BogowieOlimpu - widac ze z całego ogłoszenia zostało im w glowie tylko "PS."
Onionazniewolona - dziekuje nie tyle dla siebie, tylko ze pokazaliscie wogole jak otwarta jestescie para i ze dopuszczacie mozliwosc isnienia wielu scenariuszy układów, zachowan. Bardzo cenie tak elastycznych ludzi! ;)

PS.Moja kolezanke BARDZO kreci jak nazywam i traktuje ja jak suke, dziwke, przedmiot do jebania... Ale nigdy nie zapominamy ze to tylko zabawa!

TPTC
Mężczyzna () ·
9 lat temu

zebyś ty jeszcze wyglądał na alfiego....bo wyglądasz kurwac jak pan henio, bramkarz z biedronki.

BogowieOlimpu
BogowieOlimpu VIP VF
Para () ·
9 lat temu

Onionazniewolona - fantazje fantazjami ale kasa realna i to nie symboliczne 20 zł. Skoro to ma być spełnienie czyichś pragnień czy fantazji to dlaczego nie zrobią tego za fikcyjną kasę, np z monopoly ??
Zbiornik jest powoli przekształcany w platformę do zarabiania kasy. Poczytaj opisy w profilach. Zasady typu: "z parami i paniami spotykamy się za free, z singlami za $$" stają się powszechne. I to nie są żadne fantazje. Kiedyś, jeszcze jako singiel, pisałem z parą. Pani miała fantazję, żeby stać się na jeden wieczór luksusową prostytutką. Tylko za realizacje tej fantazji oczekiwała 900 zł. Jak dla mnie super. 4 takie fantazje i dobra pensja się uzbiera. Dla mnie to jedna wielka ściema żeby ukryć i wybielić fakt parania się niczym innym jak prostytucją.
Tacy ludzie psują ten portal i wyobrażenie o tematach uległość-dominacja itp.
Tu mamy prosty plan. Pan Henio poznał kobietę, dzięki której pomyślał, że sobie porucha inne. Ciekawe czy jego znajoma byłaby zadowolona gdyby oddał ją jakiemuś oblechowi, tylko dlatego że ten dał Heniowi swoją kobietę.
Wiele kobiet marzy o gwałcie, to fakt. Tylko nie dopisałaś, kto ma być tym gwałcicielem. Nie brudny menel, czy psychopata wyglądający jak Quasimodo. No właśnie ... w fantazjach wiele elementów idealizujemy, a tu mamy rzeczywistość, czyli bilety NBP i Henia ciupciającego inne panie.

KrakowskiKlubSpermy - Ty również, dziwnym trafem, zapamiętałeś tylko odniesienie się do "PS." W naszej wypowiedzi było jednak dużo więcej. Widocznie zrozumiałeś tylko pierwszą linijkę tekstu.
Fakt korzystasz z życia, tylko dlaczego na cudzej dupie. Wystaw swoją skoro jesteś takim hedonistą.
Z drugiej strony nie napisałeś czy twoją znajomą BARDZO kręci jak Ty ją nazywasz dziwką, czy też jak KAŻDY ją tak nazywa i traktuje. I na koniec. Nazywać i taktować to różnica pomiędzy być.

Onionazniewolona
Para () ·
9 lat temu

BogowieOlimpu - wcale nie zamierzamy wybielać KKS ani tym bardziej sprzedawania się na zbiorniku, ale nie chcemy też od razu wszystkich skreślać. Może KKS chce znaleźć kogoś w jej typie, a może faktycznie należy go zjechać - ale my tego nie wiemy. Nie skreślamy ludzi z góry. Wiem, że dużo par żaliło się, że single nie chcą płacić za hotel, dla tego od singli wymagają kasy. My sami nie spotykamy się z singlami i nie mamy takich problemów ;)

Sex za pieniądze istniał, odkąd wynaleźli pieniądze - jak administratorzy stron nie będą z tym walczyć, będzie tego dużo, ale polityka zbiornika chyba nie wyklucza sprzedawania się przez to miejsce (można przecież wybrać, że szuka się sponsoringu) więc chcąc z niego korzystać niestety trzeba ich omijać i tyle. Po za tym, zbiornik nieźle zarabia na kamerkach i na pewno z tego nie zrezygnuje - a to też sprzedawanie siebie...

Co do dominacji i uległości - obraz jest już i tak bardzo skrzywiony. Możliwe, że z powodu greyomani, szarychpanów i szarychsuk które próbują wprowadzić w swój świat stereotypy o bdsm a nie jego kwintesencję. Niestety kilka lat zajmie, aż wszystko wróci do normy. Z popkulturą nie ma co walczyć.

Zdjęcie profilowe
Ona28On32krk
9 lat temu

... kasa Misiu kasa ... :D

KrakowskiKlubSpermy
Mężczyzna () ·
9 lat temu

Wyraznie jest napisane w nagłowku - wymiana suk! Wiec nie rozumiem co tak niektorzy sie uczepili tylko tego "sponsoringu", to jest tylko opcja dla singli, ktorych na zbiorniku jest ogromna wiekszosc. Nie kreci mnie dawanie komus mojej suki zeby sobie ja podupczył za free!
A moja kolezanke bardzo kreci jak traktuje ja jak suke do jebania, ktora ma spełniac rozkazy i zachcianki swego pana... i sex za kase tez ja podnieca.

Serwis przeznaczony tylko dla osób dorosłych. Klikając "Rozumiem" potwierdzasz, że masz ukończone 18 lat. Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług.

Rozumiem