Mini Zbiornik
Zdjęcie profilowe
Pattryk4
9 lat temu

Witam, poszukuje kobiety z Krakowa która tak jak ja mam bardzo dużo ochoty na sex, jednak nie ma z kim. Mogę dojechać, bądź u mnie. Chętnie wyjdę na spacer, kawę, porozmawiam. Jeśli chcesz mnie obejrzeć wcześniej, chętnie wyślę zdjęcia bądź pokaże się w kamerce. Zapraszam mile Panie :*

Zdjęcie profilowe
Pattryk4
9 lat temu

odswiezam

Zdjęcie profilowe
Pattryk4
9 lat temu

brak zainteresowanych kobiet?

Deidre
Kobieta () ·
9 lat temu

Skorzystaj z dobrej rady i uzupełnij swój profil. Taki w którym prawie nic nie ma nie jest zachęcający.

Zdjęcie profilowe
Nowi28Krk
9 lat temu

A najlepsza rada szukać dziewczyn tam gdzie są a nie tam gdzie ich nie ma - czyli na zbiorniku :D

tylkorazem81
Para () ·
9 lat temu

soooooo tru :)

Zdjęcie profilowe
Pattryk4
9 lat temu

Dziękuję za rady :)

figofago31
Mężczyzna () ·
9 lat temu

Patryk nic nie uzupełniaj chuja to da :) I tak nie poznasz tutaj kobiety :)

Jak jesteś realny to jesteś.Znam takich co kurwa opisują każdy swój dzień na tym jebanym portalu i jak przychodzi co do czego to chuja z tego jest a tacy wielce "zweryfikowani"

Poznałem takich którzy chuja mają ale się umawiają jak trzeba bo chyba po to to jest :) Lizanie lizaków przez papierek to raczej dzieci z zespołem preferują.

sportowiecPoznan
Mężczyzna () ·
9 lat temu

Podstawa to mieć partnerkę. Na innym profilu jesteśmy z moją partnerką jako para i szukanie w takim wypadku to całkiem inna bajka... :)

Serwis przeznaczony tylko dla osób dorosłych. Klikając "Rozumiem" potwierdzasz, że masz ukończone 18 lat. Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług.

Rozumiem