Mini Zbiornik
Blaky69
Mężczyzna () ·
9 lat temu

Randki w Kinie

Blaky69
Mężczyzna () ·
9 lat temu

ktos chetny dzisjaj??

mrkra
mrkra VIP
Para () ·
9 lat temu

my będziemy w ostatnim tygodniu września szczegóły na PRV

poprostufacet73
Mężczyzna () ·
9 lat temu

Wraz z moimi 2 znajomymi i co ważniejsze kobietą zamierzamy odwiedzić kino w tygodniu wczesnym popołudniem po 20.09. by sie tam zabawić i chętnie widzielibyśmy kulturalnych kilku panów w wieku 30-40 lat którzy uszanują gdy tylko oglądać bedą zabawe a może zostaną zaproszeni na wiecej. Pani jest sexi w tym własnie przedziale wieku i ma ochote naprawde na wiele. Zapraszam po szczegóły na priv. Nie konkretni nawet nie zawracajcie głowy

Hmla
Hmla VIP VF
Kobieta () ·
9 lat temu

poprostufacet73- widzę iż preferujecie seks grupowy w iście szarmanckim stylu, życzę kulturalnej publiczności (może niech sobie pop-corn przyniosą, żartowałam)

poprostufacet73
Mężczyzna () ·
9 lat temu

Hmla zazwyczaj tu ludzie więcej piszą niż robią ja wolę odwrotnie. Po ci za dużo obiecywać. Zaproszeni będą mogli napisać czy był czas na popcorn :)

mrkra
mrkra VIP
Para () ·
9 lat temu

Wszyscy zainteresowani spotkaniem i zabawą z nami w kinie na Filipa w Krakowie w ostatnim tygodniu września proszeni są o ponowny kontakt i potwierdzenie swojego udziału. Chcemy skonkretyzować listę zaproszonych i ustalić ostateczny termin spotkania. Prosimy o kontakt do wtorku na prv. Magda i Robert

Zdjęcie profilowe
harrosik
9 lat temu

Ktoś coś dzisiaj ?

poprostufacet73
Mężczyzna () ·
9 lat temu

chętnych jakoś niewielu a podobno tyle panów chętnych na grzeszne zabawy w kinie

Zdjęcie profilowe
harrosik
9 lat temu

Mało kto napiszę że będzie ale można fajnie trafić

krakus250
Mężczyzna () ·
9 lat temu

ja bede

Zdjęcie profilowe
ponczochmen
9 lat temu

kiedy bedziesz? bedziesz przebrany tam?

takitroche
Mężczyzna () ·
9 lat temu

Hej. Nigdy nie bylem w takim miejscu. Moglby ktos przedstawic jak mniej wiecej taka wizyta moze wygladac? Co mozna zastac na miejscu jakie sa kwoty za co sie placi co trzeba miec ze soba? Chodzi mi o takei FAQ. :)
Pozdrawiam i licze na normalna odpowiedz.

mrkra
mrkra VIP
Para () ·
9 lat temu

to już jutro

mrkra
mrkra VIP
Para () ·
9 lat temu

Dzięki tym co się zjawili , Szkoda że tak szybko skończyli !

Zdjęcie profilowe
lubiestrapon
9 lat temu

Nikogo nie było przecież, a już na pewno nie mrkra.. Byłem po 19 i oprócz paru kolesi nikogo więcej.

mrkra
mrkra VIP
Para () ·
9 lat temu

Czemu kłamiesz czemu piszesz nieprawdę . Zabawa była od 18 a kto późno przychodzi to >>>>>>
a na dowód że zabawa była przeczytaj jeden z komentarzy ;
Qim - Wczoraj, 10:35
Dzień dobry :) - chciałem tylko serdecznie pogratulować wczorajszego występu w kinie :) - wielkie - największe gratulacje. Szczerze powiedziawszy to chyba bardziej zawiedli Panowie :) Twój (Wasz) występ to absolutna rewelacja :) - przy okazji - gratuluję urody, figury i ... prześlicznego uśmiechu :) - jesteś cudowna ! - olbrzymi szacunek i uznanie dla Roberta - gratulacje ! - jesteście dla mnie absolutnym numerem 1 :) - pozdrawiam !

mrkra - Wczoraj, 10:38
Dzięki !!!! No panowie niestety nie dopisali jacyś cherlawi byli !

Qim - Wczoraj, 10:40
:) - ale za to dla Was - wielkie gratulacje :) - jesteście the best :) - pozdrawiam serdecznie

Hmla
Hmla VIP VF
Kobieta () ·
9 lat temu

mnie by się nie chciało na godzinną zabawę nawet zdejmować majtek :) trafiałam kilka razy na ogłoszenie jaka to będzie zabawa pod koniec września i co? panowie potrzepali, gacie na dupę i do domu? jakieś to smutne, wynika z tego, że ludzie nie potrafią się zabawić nawet jak ktoś im na tacy poda

mrkra
mrkra VIP
Para () ·
9 lat temu

no niestety dla tego i my byliśmy nie w pełni (delikatnie mówiąc 0 usatysfakcjonowani. W jednej ręce puszka piwa w drugiej kutas w ustach papieros to współczesny polski macho z Krakowa

Zdjęcie profilowe
rembrandtd
9 lat temu

szkoda, że nie dałem rady się pojawić:)

mrkra
mrkra VIP
Para () ·
9 lat temu

no szkoda

Nutek
Nutek VF
Mężczyzna () ·
9 lat temu

no i mnie nie bylo :-(

Zdjęcie profilowe
nimofman1985
9 lat temu

A te trzęsące się dziadki też były? ;)

Zdjęcie profilowe
lubiestrapon
9 lat temu

No bo nigdzie nie było informacji jasnej, o której godzinie. To można sobie przychodzić. Celowałem w po 19-tej i zastałem starych dziadków z browarami. Żenada lekka...

mrkra
mrkra VIP
Para () ·
9 lat temu

Zaproszeni dostali dokładną informacje o której godzinie . Ale to już historbia. Było minęło może kiedyś wybierzemy się znowu na publiczne bzykanie. Tarz szukajcie nas na imprezach w Party Club . Czasami sie tam pojawiamy

TomTomaszTom
Mężczyzna () ·
9 lat temu

Potwierdzam, że mrkra byli i miałem okazję się z nimi zabawić. Jesteście fantastyczni!
Niestety dziadki z piwem i fajką strasznie psują atmosferę :(

TomTomaszTom
Mężczyzna () ·
9 lat temu

Potwierdzam, że mrkra byli i miałem okazję się z nimi zabawić. Jesteście fantastyczni!
Niestety dziadki z piwem i fajką strasznie psują atmosferę :(

Zdjęcie profilowe
ibisz84
9 lat temu

szkoda że mnie nie było :(

Serwis przeznaczony tylko dla osób dorosłych. Klikając "Rozumiem" potwierdzasz, że masz ukończone 18 lat. Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług.

Rozumiem