Mini Zbiornik
Zdjęcie profilowe
ParaAPLK
9 lat temu

hej, szukamy pana (20-25 lat, z Krakowa, z grubym i długim penisem) który poderwie Panią. Piszcie, sprawa jak najbardziej serio :) w perspektywie seks z samą Panią a potem trójkącik. Piszcie tu.

yoman40
Mężczyzna () ·
9 lat temu

zastanawiam sie ja kto mozliwe ze pan ma 22 lata a pani 19, a konto jest na zbiorniku od 6 lat...?!

Hmla
Hmla VIP VF
Kobieta () ·
9 lat temu

yoman40-normalna sprawa, ciotka chrzestna im to konto na bierzmowanie założyła, zamiast bombonierki

yoman40
Mężczyzna () ·
9 lat temu

hehe dobre podoba mi sie! ;)

FoxMajster
Mężczyzna () ·
9 lat temu

Ja się pisze na podryw

Hmla
Hmla VIP VF
Kobieta () ·
9 lat temu

FoxMajster-przez ch i na końcu o z kreską

FoxMajster
Mężczyzna () ·
9 lat temu

:P

TPTC
Mężczyzna () ·
9 lat temu

@ Hmla a ty swingujesz z matką czy z ojcem?

Hmla
Hmla VIP VF
Kobieta () ·
9 lat temu

@ TPTC ja wiedziałam, że jesteś prymitywny, bo już kilka razy na zbiorniku trafiałam na Twe proste komentarze, ale tym pytaniem to już pokazałeś swoje drugie dno

TPTC
Mężczyzna () ·
9 lat temu

ingerując w koneksje rodzinne ParaAPLK pokazałaś PRÓŻNIO, że jakkolwiek mnie nazwiesz, ZAWSZE będe na tobą.

a teraz pędź

Hmla
Hmla VIP VF
Kobieta () ·
9 lat temu

TPTC-możesz pisać po polsku....a jak jeszcze raz się zalogujesz to się kopnij do twojej komórki mózgowej, którą zostawiłeś na wikipedii i sprawdź co to są koneksje rodzinne i przestań za mną łazić po całym zbiorniku, a już tym bardziej nie licz na to, że wejdziesz na mnie

Zdjęcie profilowe
sexremedy
9 lat temu

hmla ze mna swinguje...na priviw;)

Hmla
Hmla VIP VF
Kobieta () ·
9 lat temu

no tak połączyło nas z sexremedy 3 euro, którego niektórym żal na bilet :-)

TPTC
Mężczyzna () ·
9 lat temu

no i co HMLA prostytutko. Takaś niby na poziomie a ruchasz sie za pieniądze.

Hmla
Hmla VIP VF
Kobieta () ·
9 lat temu

TPTC co ci się stało? na wikipedii cie zablokowali? wiesz co nie mogę odpisać, bo mnie rozśmieszyłeś tą prostytutką :D próbuję sobie wyobrazić minę faceta któremu prostytutka w Europie proponuje sex za 3 euro i wiesz co przekracza to granice mojej wyobraźni :D ty faktycznie nie masz pojęcia o seksie, wiesz opakowanie 3 dobrych prezerwatyw jest droższe, tak dla porównania byś miał wizję jaki poziom prezentujesz

TPTC
Mężczyzna () ·
9 lat temu

nie wiem o czym rozmawiasz prostytutko ale to co widac na screenie poniżej daje odpowiedz , że dymasz sie za pieniadze. bidula :)

http://files.tinypic.pl/i/00564/yp1yjpau3ba8.jpg

Hmla
Hmla VIP VF
Kobieta () ·
9 lat temu

TPTC durny jesteś i tyle, każda inteligentna osoba zastanowiłaby się, że do czegoś w tym ogłoszeniu nawiązuję, ale ty rozumiesz tylko jedno słowo, bo nikt tu z tobą nie chce seksu uprawiać i musisz płacić....tak przy okazji dałam dziś ogłoszenie, że szukam kogoś kto sobie wsadzi granat do dupy i się rozerwie....i co wyciągniesz z tego wniosek, że jestem pirotechnikiem?

wracając do twojego toku rozumowania, to raczej osoby która bierze za to kase bidulą bym nie nazwała :-) bidula to jest osoba, która za to musi płacić, chociaż nie chce... specjalnie zaznaczam, bo są jeszcze mężczyźni normalni, którym nie trzeba tłumaczyć, że na nich spoczywa obowiązek zadbania o kobietę również w kwestiach finansowych

Mariusz2406
Mężczyzna () ·
9 lat temu

ja bardzo chętnie sie z wami moge spotkać :) odezwijcie sie do mnie na priv ustalimy konkrety :D

TPTC
Mężczyzna () ·
9 lat temu

ale ona nie połyka. chyba, że z dopłatą

rabiosa1234
Mężczyzna () ·
9 lat temu

chyba sie nie lapie za stary jestem :)

rocketxxx
Mężczyzna () ·
9 lat temu

Jestem chętny, co dalej? ;)

Zdjęcie profilowe
a_co_gdyby
9 lat temu

nic
profilu już nie ma

Serwis przeznaczony tylko dla osób dorosłych. Klikając "Rozumiem" potwierdzasz, że masz ukończone 18 lat. Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług.

Rozumiem