Mini Zbiornik
Zdjęcie profilowe
harry_31
10 lat temu

SIEMA WSZYSTKIM

Skoro wszyscy jesteśmy tacy realni zapraszam do wpisywania się osób które za takie właśnie się uważają z Krakowa i okolic.
Wtedy na podstawie tych statystyk zorganizujemy spotkanie którego datę uzgodnimy wszyscy razem :)

Zdjęcie profilowe
sympatycznybardzo
10 lat temu

To ja się wpisuje jako realny w 100%

Przemek1881
Mężczyzna () ·
10 lat temu

Również się dołączam.

Zdjęcie profilowe
harry_31
10 lat temu

Tutaj tak naprawdę okażę się ile faktycznie jest realnych zdecydowanych na wspólne spotkanie .Zaznaczam spotkanie zapoznawcze nie spotkanie na którym będzie seks.Wydaje mi się że poznać musimy się bez presji a później można organizować grube imprezy na których będzie wszystko :)

Zdjęcie profilowe
fstero
10 lat temu

realny 100%

Zdjęcie profilowe
harry_31
10 lat temu

Na razie nie mamy żadnej realnej kobiety ani pary?

Zdjęcie profilowe
adapiotr2
10 lat temu

my jestesmy realna parą

Zdjęcie profilowe
WeLoveSex9185
10 lat temu

My również dołączamy się do grona realnych :). !!!

Blackscull
Mężczyzna () ·
10 lat temu

Dołączam się :)

Zdjęcie profilowe
harry_31
10 lat temu

Umawiamy się że czekamy dokładnie tydzień od założenia posta czyli do 15.12.2013 na wpisy ludzi realnych i po tym czasie dogaduje się co do terminu spotkania .Pozdrawiam

Zdjęcie profilowe
30moc30
10 lat temu

Obecny

tomanito
Mężczyzna () ·
10 lat temu

Harry na mnie możesz liczyć. Wysyłam ci priva

Zdjęcie profilowe
Recedensu
10 lat temu

nie przejdzie gdyż mało jest możliwe zainteresowanie pani czy nawet pary taką "masówką"...

Zdjęcie profilowe
harry_31
10 lat temu

Spokojnie myślę że damy rade :)

Zdjęcie profilowe
tomcio662
10 lat temu

Tez jestem realny.

Zdjęcie profilowe
harry_31
10 lat temu

Chodzi o to żeby każdy kto wchodzi na grupę Kraków wiedział ile jest realnych ludzi .Ja wiem że wiele osób jak nie większość to osoby w związkach dlatego proponuję napisanie na priv .Przecież dyskrecja to jedna z podstawowych zasad jakich nie powinno się łamać na tego typu portalach .Są ludzie szczęśliwi w swoim życiu ale brakuje im czegoś nowego co może daje im zbiornik.
To pierwsze spotkanie mam nadzieję odbędzie się w dużym gronie i jak już wspomniałem nie ma mowy o seksie .

boksio
Mężczyzna () ·
10 lat temu

Też jestem realny

Zdjęcie profilowe
harry_31
10 lat temu

Na dzień dzisiejszy 8 realnych panów i 2 pary .Czekamy na Panie i więcej par :)

Zdjęcie profilowe
Kasandra50
10 lat temu

Realni może i tak,ale czy konkretni?Mało kto nie ma wtedy 1000 wymówek...

Zdjęcie profilowe
harry_31
10 lat temu

Ty lepiej nie zamulaj tylko sie wpisuj jako realna bo chyba jak mało kto jestes !!

Zdjęcie profilowe
Kasandra50
10 lat temu

Jeszcze nie sprawdzałeś czy konkretna-ale mogę się wpisać..coby nie zamulać

tom42kr
Mężczyzna () ·
10 lat temu

ok,mało to prawdopodobne z tom realnościom.Sam tu założyłem takom grópe dla realnych z Krakowa i zero zainteresowania.

para_79_78
Para () ·
10 lat temu

a po 15.12 nastąpi długo oczekiwane spotkanie kilku Panów przy piwie wielce zdziwionych że znowu te niedobre dziewczyny i złośliwe pary nie przyszły.

Kaszubski__chlopak
Mężczyzna () ·
10 lat temu

tom42kr - jesteś The best!! Pasujesz do tej grupy jak nic:)))

Zdjęcie profilowe
Dragana1979
10 lat temu

ja i BoskiPierwiastek jesteśmy realni. Co więcej, jakoś dziwnym cudem udaje nam się cyklicznie, co tydzień lub dwa, spotykać na fajnych spotkaniach z ludźmi z tego portalu. I poza wyjątkami, które dużo krzyczą, że nie ma kogo realnie ruchnąć, bo to przecież zbiornik, a portal erotyczny zobowiązuje, to wszyscy się pojawiają.
Kiedyś chcieliśmy zrobić duże spotkanie. Na wysłanych 50 zaproszeń, zadeklarowało się 38 osób. Przyszło 15. Tu każdy jest realny, dopóki nie trzeba dupy ruszyć i stanąć oko w oko z żywymi ludźmi :P A tom42kr jest uroczo niekonsekwentny, w profilu ma, że nie interesują go żadne kawki i spotkanka, tylko seks, a teraz płacze, że nikogo nie ma :D

tom42kr
Mężczyzna () ·
10 lat temu

Dragana1979 nie płacze tylko stwierdzam fakty, a po 2 nie pije ani kawy ani alkoholu.

Zdjęcie profilowe
Dragana1979
10 lat temu

" nie spotykam sie na kawki i tp. liczy sie dla mnie tylko dobry sex i stałe spotkania" to Twoje słowa, z Twojego profilu. Od momentu kiedy tu się zrobił bajzel, to nikt przy zdrowych zmysłach nie umówi się na bzykanie od razu. A panowie w znakomitej większości, na zbiorniku jak psy z łańcucha puszczone. Wpadają i zdziwieni, że rzędy cipek nie stoją przed nimi otworem... Nawet, żeby ruchnać na boku niezobowiązująco, to chociaż minimum dobrego wychowania i poznania drugiej osoby wypadałoby zachować :)

tomanito
Mężczyzna () ·
10 lat temu

Szukanie ruchania przez zbiornik to swego rodzaju sport. Nim coś osiągniesz musisz się nieźle napocić. Ja nie traktuję tego w ten sposób, choć okresowo zdarzy mi się wysłać kilka pozycji, najczęściej nie przynoszących rezultatu. Choć i zdarzą się konkretne odpowiedzi. Trzeba wiedzieć gdzie pisać, a gdzie nie pisać.
Zdecydowanie łatwiej znaleźć w realu. O czym się przekonuję dwa, trzy razy w miesiącu. A pewnie dałoby radę i więcej, ale trzeba czas jakiś z dziewczyną pokręcić, bo nie przepadam za ofertami typu last minute i one night

Tequila_Swingers_club_2012
Para () ·
10 lat temu

Zapraszamy wszystkich realnych do nas na dni otwarte i zapoznaniu się w realu wejscie jest za free od 20-22 potem kto bedzie chciał uczestniczyc w imprezie to sobie zostanie i przebierze w szatni.

Zapraszamy 13.12 na Dzień otwarty dla początkujących i swingujących start:20:00
http://zbiornik.com/group/9984/forum/thread/449278/
14.12 NAKED mix party start:20:00
Rezerwacja 535281869
www.tequilahouse.eu
http://zbiornik.com/profile/Tequila_Swingers_club_2012/blog/entry/9op5/

Zdjęcie profilowe
brunet84krk
10 lat temu

100% realny i konkretny, otwarty na propozycję :)

Zdjęcie profilowe
lubi79
10 lat temu

super okaze sie,ze sami realni ludzie na zbiorniku:)

Zdjęcie profilowe
adapiotr2
10 lat temu

Jeżeli będziecie zainteresowani , to takie spotkanie można zorganizować w naszym prywatnym domu przy kominku. Porozmawiamy , poznamy się. co o tym powiecie ??

para7981krak
para7981krak VIP VF
Para () ·
10 lat temu

prawdziwie realnych jest mało ale......są:) pozdrawiamy

Zdjęcie profilowe
trigerrr
10 lat temu

dokładnie zgadzam sie z para7981krak

para7981krak
para7981krak VIP VF
Para () ·
10 lat temu

Raczej nie wątpi nikt realnie na więcej niż 100 % Pozdrawiamy:)

trubadurzy
Para () ·
10 lat temu

para7981krak realna na 1000%

shiver25
Mężczyzna () ·
10 lat temu

tez jestem realny:)

Zdjęcie profilowe
proszowiankaaaa
10 lat temu

bardzo mnie ciekawi czy to spotkanie po 15.12 wszystkich "realnych"wypali:)

para55
para55 VF
TS/TV/TG () ·
10 lat temu

Tłumy będą na pewno ;P

Zdjęcie profilowe
dominikbig
10 lat temu

real 105% :)

Zdjęcie profilowe
adapiotr2
10 lat temu

Zapraszamy dziś 0 godzinie 20 na domową imprezę pod Krakowem info pod telefonem 789 298 223

krakusex28
Mężczyzna () ·
10 lat temu

Chętnie poznam realną kobietę na tym portalu,bo jak na razie kiepsko z nawiązywaniem znajomości,ale trzeba próbować:-)))

mbm6
Mężczyzna () ·
10 lat temu

No i co z tego że się wpiszę, większość wypisuje rzeczy, które nijak mają się do rzeczywistości.....POZDRAWIAM REALNYCH!!!!

Zdjęcie profilowe
para_krakk
10 lat temu

mbm6 my też Cię pozdrawiamy potwierdzając Twoją jak najbardziej realność co zresztą u nas widać :))

Konkretnyns
Mężczyzna () ·
10 lat temu

Jak sie chce to sie znajdzie :)

Zdjęcie profilowe
KonTrojanskiKrak
10 lat temu

para7981krak jak najbardziej realna . Pozdrowionka A i T :).

Zdjęcie profilowe
bartek21789
10 lat temu

jestem w gotowosci :)

Zdjęcie profilowe
madmankrakow
10 lat temu

ciekawe co z tego wyjdzie...

Zdjęcie profilowe
Kasandra50
10 lat temu

Wielkie "G"--czyli tylko gadanie.Ludzie jak chcą się spotkać, to sie spotykają, a nie piszą o tym.Są spotkania na kawę w Stylowej-wiec są jednak realni,ale też szału nie ma.A kto jest realny i przede wszystkim konkretny, to nie potrzebuje reklamy na forum-pozdrowienia dla "konkretnych"

Zdjęcie profilowe
lubi79
10 lat temu

para 7981 krak
para-krakk
mbm6

jak najbardziej realni-pozdrawiam

Serwis przeznaczony tylko dla osób dorosłych. Klikając "Rozumiem" potwierdzasz, że masz ukończone 18 lat. Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług.

Rozumiem