Mini Zbiornik
beasty1982
beasty1982 VIP VF
Mężczyzna () ·
12 lat temu

tak za mna chodzi ostatnimi czasy mysl, aby oddac swoj tylek do penetracji wiekszej liczbie chetnych. Wpadl mi do glowy pomysl zorganizowania spotkania wiekszej liczby chetnych do wyruchania mnie i zrobienia tego na przyklad w jakis ustalony dzien w saunie Spartakus. Czy byli
by jacys chetni? Piszcie w komentarzach jakie potencjalnie dni byscie preferowali, w jakich godzinach, itd. Oczywiscie bylo by to zorganizowane bez zadnych przebieranek z mojej strony, bylbym po prostu jako facet.

tonek72
tonek72 VF
Mężczyzna () ·
12 lat temu

a dlaczego nie jako TV, z fajnym makijażem pomalowanymi pazurkami , w seksi rajstopach , na takie spotkanie z nutą seksapilu to ja bym się pisał :)

beasty1982
beasty1982 VIP VF
Mężczyzna () ·
12 lat temu

bo w rajstopkach, z makijazem slabo sie siedzi w saunie, hehe

Zdjęcie profilowe
Keram997
12 lat temu

WYDAJE MI SIĘ ŻE W SAUNIE NIEDA SIĘ UPRAWIAC SEXU W TEMPERATURZE 95 STOPNI CESJUSZA ŻADEN SPRZĘT NIEZADZIŁA CI CO PISZA O "SEXIE W SAUNIE "CHYBA NIGDY W NIEJ NIEBYLI HIHI

Zdjęcie profilowe
Chester20cm
12 lat temu

Keram997 ja byłem w saunie i uprawialem w niej nie raz seks i jakoś mój sprzęt mnie w takiej temperaturze nie zawiódł więc nie wiem na jakiej podstawie tak twierdzisz!

Zdjęcie profilowe
Keram997
12 lat temu

NA PODZTAWIE AUTOPSJI

Zdjęcie profilowe
Chester20cm
12 lat temu

Widocznie coś nie tak a w kwestii wyjaśnienia wyższa temperatura sprzyja uprawianiu seksu i w wyższej temperaturze zazwyczaj sprzęt nie zawodzi

Zdjęcie profilowe
krakow_men
12 lat temu

Aaaaa "PODZTAWIE" ... szkoda, że nie napisałeś jeszcze AŁTOPSJI

beasty1982
beasty1982 VIP VF
Mężczyzna () ·
12 lat temu

Nie wnikam w wasze docinki odnośnie dysleksji, mi sprzęt w saunie rzymskiej działa. A kto był kiedykolwiek w Spartakusie ten wie ze jest tam kilka ustronnych miejsc po za sama "gorącą" sauną.

tonek72
tonek72 VF
Mężczyzna () ·
12 lat temu

Ciekawe jak to jest z tym działaniem sprzętu, chyba muszę to wypróbować aby nie dać plamy, chętnie w Spartakusie :))

Zdjęcie profilowe
kacper18cmbi
12 lat temu

"Menszczyzno" z Krakowa... aaaa... to teraz już rozumiem... Ty po prostu się nudzisz i przypierdalasz do kogo tylko możesz.
Nie ważne czy z tego czy z innego powodu.
No to sobie Tobą głowy nie zawracam, bo przez chwilę się zastanawiałem czy to przypadkiem nie była moja wina w tym innym wątku, co to nasze drogi skrzyżował.

Zdjęcie profilowe
Chester20cm
12 lat temu

Kacper ten koles chyba tak ma i wydaje mi sie że ma jakiś kapleks mnie też cisnal co nie miara też nie Mam zamiaru z nim wchodzić w głębsza polemikę pozdrawiam:)

Zdjęcie profilowe
Chester20cm
12 lat temu

Beasty1982 ja nie Mam zamiaru nikomu docinac i szanuje ludzi a zwłaszcza ich przekonania a ludzie którzy ci docinaja widocznie nie dorośli do miana dorosłych i tolerancyjnych ludzi pozdrawiam:)

beasty1982
beasty1982 VIP VF
Mężczyzna () ·
12 lat temu

tak jak napisalem powyzej, nie interesuja mnie docinki ortograficzno-gramatyczne, interesuja mnie konkretne osoby ktore potrafia sie wypowiedziec merytorycznie na temat mojej propozycji, ktora jest ciagle aktualna...

beasty1982
beasty1982 VIP VF
Mężczyzna () ·
12 lat temu

propozycja nala aktualna. Zamierzam wpasc do Spartakusa na dluzsze posiedzenie jakos w przyszlym tygodniu, czyli miedzy 20 a 24 lutym. Na dzien dzisiejszy jeszcze nie znam dokladnej daty poniewaz probuje sie dogadac na jeden termin z killkoma potencjalnie chetnymmi osobami. Oczywiscie o terminie poinformuje tu wczesniej. Jak ktos mial by ochote dolaczyc to niec pisze. Pozdro

naturist_couple
Para () ·
12 lat temu

a ja wam powiem tyle..... Bede jutro tj SOBOTA od okolo godziny 12 w Spartakusie. Sprzet w tej saunie działał mi nie raz wysmienicie wiec i teraz wierze ze NIE RAZ zadziała. Jezeli jest jakis pas albo uni chetny na spotkanie to zapraxzam na priv. 30 lat 182 82 17.

naturist_couple
Para () ·
12 lat temu

jedni daja w dupke inni w cipke jeszcze inni w usta a najlepsi daja w gaz ;)

beasty1982
beasty1982 VIP VF
Mężczyzna () ·
12 lat temu

kurcze, niestety nie dam rady w sobote, ale nic to, odbije sobie w przyszlym tygodniu

naturist_couple
Para () ·
12 lat temu

mysle ze odbicie sobie tego co bedzie jutro nie bedzoe mozliwe... Lepiej niz jutro juz nigdy noe bedzie ;)

beasty1982
beasty1982 VIP VF
Mężczyzna () ·
12 lat temu

no i jak tam, jak bylo w sobote? Ja mysle ze bede w czwartek, od 12tej mniej wiecej gdzies do 16. Pozdrawiam

naturist_couple
Para () ·
12 lat temu

w sobote zawitam znowu do Spartakusa.

beasty1982
beasty1982 VIP VF
Mężczyzna () ·
12 lat temu

nie wiem czy byl wczoraj ktos ze zbiornika ale ludzi bylo duzo. W szczytowym momencie miala miejsce 10-osobowa orgia z udzialem samych facetow. Bylo milo, nie bede narzekal.

krakow1
Mężczyzna () ·
12 lat temu

Jutro (sobota) koło 12-13 mogę wybrać się do sauny, ktoś też jest chętny?

bise83
Mężczyzna () ·
12 lat temu

@beasty: byłem pare razy i nie mialem szczescia trafic na taka "impreze". W jakie dni/w jakich godzinach warto sie wybrac, zeby popatrzec na takie sceny?

beasty1982
beasty1982 VIP VF
Mężczyzna () ·
12 lat temu

podobno czwartek i sobote

bise83
Mężczyzna () ·
12 lat temu

około-obiadowo czy raczej wieczornie? :>

beasty1982
beasty1982 VIP VF
Mężczyzna () ·
12 lat temu

nie wiem, ja bylem od 12.30, okolo 13.00 sie zagescilo...

beasty1982
beasty1982 VIP VF
Mężczyzna () ·
12 lat temu

Prawdopodobnie będę 5 kwietnia w Spartakusie, może jacyś chętni na spotkanie i zabawę?

Zdjęcie profilowe
karbar1987
9 lat temu

Byłem raz w tej saunie i całkiem fajnie tylko mało osób. W jaki dzień mnie można załapać się na większą liczbę osób? są takie dni?

NudystMaleLove
Mężczyzna () ·
9 lat temu

kto i kiedy wybiera sie na małe co nie co ?

Serwis przeznaczony tylko dla osób dorosłych. Klikając "Rozumiem" potwierdzasz, że masz ukończone 18 lat. Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług.

Rozumiem