Mini Zbiornik
Zdjęcie profilowe
wawaparachetna
9 lat temu

Uwielbiamy to

para423
para423 VIP
Para () ·
9 lat temu

Żadnego odzewu???? Niemożliwe!!!

Legion44xx
Mężczyzna () ·
9 lat temu

Pewnie mają wysyp ofert w pw. Sam bym taką złożył, ale nie wiem, czy jestem wystarczająco przystojny i czysprzet mam odpowiedni. W kazdymbrazie oogłoszenie kuszące i para bardzo atrakcyjna :)

Zdjęcie profilowe
dorota_marek
9 lat temu

A najpewniej to tylko stan podniecenia u pana z pary, bo 99 % kobiet za taki tekst publicznie o sobie urwałoby partnerowi łeb przy samych jajach :)

Legion44xx
Mężczyzna () ·
9 lat temu

Moze to akurat ten 1 %, a przynajmniej fajnie pomarzyć ;)

klifer
klifer VIP
Para () ·
9 lat temu

ja tak samo to lubie i nie ma co to ukrywac moja ma pełną swiadomosc tego i od czasu do czasu szaleje chciało by sie czesciej ale dobre i to

Legion44xx
Mężczyzna () ·
9 lat temu

Wy mieszkacie za daleko, ale wawaparachetna juz w odległości optymalnej. Wiec oficjalnie zglaszam chęć wyruchania pani, żeby lepiej bylo wszystkim :)

klifer
klifer VIP
Para () ·
9 lat temu

i nie za kase tylko dla czystej przyjemnosci ma ochote daje sie uwiesc

Legion44xx
Mężczyzna () ·
9 lat temu

Jak widzę ,że ktoś się rucha za kasę, to omijam takie profile. Ostatnio to jest prawdziwą plagą zbiornika. Te cenniki na kamerach: złotówka cycki, dwa złote cipa, trzy złote palec w cipie... To jest wręcz żenujące.

Zdjęcie profilowe
dorota_marek
9 lat temu

Hmm tylko dlaczego w takim razie Ty to piszesz a nie ona? :)

Legion44xx
Mężczyzna () ·
9 lat temu

Jak jest para, to zawsze pisze jedna osoba. U was pewnie też nie siedzicie przy klawiaturze i na cztery rece walicie ;)

Zdjęcie profilowe
dorota_marek
9 lat temu

jasne, tylko wiesz ciekawi mnie dlaczego to zawsze pan twierdzi ze ejgo zona to lubi, a nigdy ona sama tego nie napisze :)

Legion44xx
Mężczyzna () ·
9 lat temu

Domyślam sie, że to działa na zasadzie "jestem suką, i lubie jak Ty mi szukasz przyjemności, albo cos w tym rodzaju. :)

Zdjęcie profilowe
viayo
9 lat temu

w cuckolding ONA nie jest suka lecz pania

Zdjęcie profilowe
arthur34
9 lat temu

Bardzo intrygujący wpis

Legion44xx
Mężczyzna () ·
9 lat temu

o, ho... viayo, Dzieła Wybrane. Tom I.

Zdjęcie profilowe
viayo
9 lat temu

lepiej Tom niz tomek
lepiej pani anizeli suka

i do dziela kolego

trysnewdupcie
Mężczyzna () ·
9 lat temu

witam jest jakaś chętna żonka ?

Legion44xx
Mężczyzna () ·
9 lat temu

Tak, juz ustawiają sie w kolejce...

trysnewdupcie
Mężczyzna () ·
9 lat temu

kto chęty dać zonke ?

Serwis przeznaczony tylko dla osób dorosłych. Klikając "Rozumiem" potwierdzasz, że masz ukończone 18 lat. Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług.

Rozumiem