Mini Zbiornik
Victor_
Mężczyzna () ·
9 lat temu

Czy ktoś tak chce spróbować?

chetny1972ns
Mężczyzna () ·
9 lat temu

super

Zdjęcie profilowe
she_and_he80
9 lat temu

Coś chętnych brak....

Zdjęcie profilowe
parahj
9 lat temu

Ja chce spróbować

Zdjęcie profilowe
paraSwidnica
9 lat temu

Ja próbowałem nie raz i nie dwa :)A wiele wiele razy.

klifer
klifer VIP
Para () ·
9 lat temu

Ja prubowalem fajna spraw polecam . Mi sie podona widok zony stekajacej pod kolegą

Victor_
Mężczyzna () ·
9 lat temu

sytuacja idealna - każdy zadowolony

trysnewdupcie
Mężczyzna () ·
9 lat temu

nie ma chetnej żonki na bzykanko

Zdjęcie profilowe
Leonidasss
9 lat temu

Zadbany , dojrzały emocjonalnie i finansowo facet zaprasza pary , panie . Na spotkanie w erotycznej atmosferze z hasłem " wszystko można , nic nie trzeba". Kontakt na priv. Pozdrawiam.

Zdjęcie profilowe
oleo2
9 lat temu

Super widok jak zona jeczy.Nie raz dalem koledze zeby ja zerznal a pozniej ja ja rznalem i bylo niesamowice

dominatorZdunia
Mężczyzna () ·
9 lat temu

z chęcią bym spróbował

klifer
klifer VIP
Para () ·
9 lat temu

Mam podobnie jak oleo2 lubie jak zonke dobrxe przeleci kolega potem jest nsj fajniej jak ja dobrze przelecial i wymenczyl jest rwelacja szybko dochodzi a chetna jest jak zloto do powtórki

para40ona40
Para () ·
9 lat temu

Facet do trójkąta dla pary ??? oczywiście, z prostego powodu, człowiek może odpocząć, papierosa zapalić, piwo wypić a Kobieta nie jest zaniedbana w tym czasie :)
oczywiście jeśli ,,ten,, do trójkąta wie po co jest, w przeciwnym wypadku lepiej używać zabawek.
pozdrawiamy

mistrz_i_malgorzatka
Para () ·
9 lat temu

Panowie, piszcie na priv

anialukasz8183
Para () ·
9 lat temu

mojej nikt nie chce bo jest gruba

Zdjęcie profilowe
Darthmaul
9 lat temu

Mnie strasznie kręci myśl, że inny kutas rżnie cipe mojej żony a ona jęczy z rozkoszy...

Vaider
Vaider VF
Mężczyzna () ·
9 lat temu

Darth - udostępnij ją

on60gorzow
Mężczyzna () ·
9 lat temu

Chętnie bym też spróbował.. Może w Gorzowie jest zainteresowane małżeństwo lub para takim układem. Spotkanie tylko w godzinach dziennych. Mógłbym być też z 1 lub z 2 kolegami. Pełna dyskrecja i kultura. Pisać na priv.

Zdjęcie profilowe
oleo2
9 lat temu

Zawsze tego chcialem, zebe sie rznela na moich oczach i wiedziala o tym.Pewnego razu do nas przyszedl moj kumpel,ktory do nas czesto choddzil z zona .Tym razem wpadl tylko na chwilke.Zalatwilismy sprawe i szedl sie pozegnac z moja zona, ktora byla w kuchi.Szepnalem mu niech zprobuje. Zlapal ja od tylu za piersi..odwrocila sie a ja do niej, ze ma pozwolenie azeby ja przelecial.Bylo troche krecenia ze niby nie, ale pozniej ogladalem super rzniecie zony z kumplem.Po pol godzinie sie przylaczylem i bylo totalnie zajebiscie.Super jest ogladac jak rozciaga nogi i dupa rabie, ciagnie obca lache i jeczy jak ranione zwierze.A super jest jak jest cala zbryzgana sperma i zaczyna sie zabierac za twojego kutasa a dalej juz dupczenie z toba.Zajebista sprawa i wrazenia.tak juz sie pieprzymy ponad dwa lata i uwielbiam na to patrzec

Serwis przeznaczony tylko dla osób dorosłych. Klikając "Rozumiem" potwierdzasz, że masz ukończone 18 lat. Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług.

Rozumiem