Mini Zbiornik
Zdjęcie profilowe
wm_on
8 lat temu

Co sadzicie o podgladaniu parki uprawiajacej seks ( np okna bloku z przeciwka, auto na ustronnym parkingu itp)....czy sa tu zwolennicy takich opcji ? A moze sa pary/panie/ panowie ktorzy lubia gdy ktos ich podglada ?

Zdjęcie profilowe
wm_on
8 lat temu

tyle glosow a wszystkie bez komentarza...czy tylko anonimowi podlgadacze i podgladywani tu sa?

Zdjęcie profilowe
lubie_patrzec
8 lat temu

Uwielbiam podglądać. W najbliższy czwartek będę o Olsztynie. Gdzie znaleźć parkę albo panią do podglądania ? ;-)

Zdjęcie profilowe
wm_on
8 lat temu

Olsztyn jest takim zadupiem ze tu raczej nie nikogo nie znajdziesz co nawyzej panow :) .... Pary i Panie wyginely w tej czesci polski ....jestesmy czarna dziura na mapie Polski

Zdjęcie profilowe
strawberry31
8 lat temu

oj nie zgadam się z tym co piszesz jestem z Olsztyna jak widzisz nie wyginęłam

pozdrawiam z ZADUPIA

przystojniakzboczony
Mężczyzna () ·
8 lat temu

aja pozdrawiam piekna Pania z Olsztyna :) super cialko :) idealnie do podejrzenia jak w temacie :) buziaki :)

Zdjęcie profilowe
strawberry31
8 lat temu

:-) dziękuję i buziaczki :-*

Zdjęcie profilowe
Deepfister
8 lat temu

Chętnie Panią po podglądam , , lub coś więcej jak jest ochota ;-)

Zdjęcie profilowe
wm_on
8 lat temu

strawberry31 ...moze nie wyginelas ale sama przyznaj ze realnych par i kobiet w naszym regionie jest tak nie wiele...ze chce sie powiedziec ze prawie nie ma :)

Zdjęcie profilowe
strawberry31
8 lat temu

wm_on .........nie wiem jak to jest bo ja w 99 % trafiam na realnych pozostałe 1 procent to ja jestem nie realna dla nich :-) :-P

Zdjęcie profilowe
wm_on
8 lat temu

strawberry31...chetnie bym Cie poznal abym nie byl w tej zbiornikowej 1 procentowej populacji ...co Ty na to?

Zdjęcie profilowe
strawberry31
8 lat temu

wm_on pod jednym warunkiem :-)

przystojniakzboczony
Mężczyzna () ·
8 lat temu

ciekawe jakim hihi ;)

Zdjęcie profilowe
strawberry31
8 lat temu

przystojniakzboczony ................. a nie słyszałeś że ciekawość pierwszy stopień do piekła :-) :-) :-)

przystojniakzboczony
Mężczyzna () ·
8 lat temu

coś słyszałem :P ale może być całkiem przyjemnie hihi :)

Zdjęcie profilowe
strawberry31
8 lat temu

Przyjemnie komu ?? Biorąc pod uwagę mój warunek 😈 to tylko ma być przyjemnie dla mojej skromnej osoby 😈😋😁😅

Zdjęcie profilowe
wm_on
8 lat temu

jaki to warunek jezeli mozna wiedziec :) na forum czy na priv?

Zdjęcie profilowe
strawberry31
8 lat temu

Priv 😋

Zdjęcie profilowe
wm_on
8 lat temu

w takim razie czekam na warunek na priv ;)

zwariowani10
Para () ·
7 lat temu

Fajny pomysł

Zdjęcie profilowe
danny25
7 lat temu

z wielka checia Was popodgladam ;) a moze porobie wam fotki ;)

fikusek16
Mężczyzna () ·
5 lat temu

lubię podglądać i ... być podglądanym

Zdjęcie profilowe
AchOLN
5 lat temu

Fajnie jest popatrzeć i niesamowicie podniecajacy jest widok uprawiających seks no na klatce schodowej w windzie na ławce w lesie nad jeziorem itd itp dodatkowo puszczając wodze fantazji, ciekawie byloby zostać zaproszonym przez podglądanych do zabawy :)

Serwis przeznaczony tylko dla osób dorosłych. Klikając "Rozumiem" potwierdzasz, że masz ukończone 18 lat. Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług.

Rozumiem