Mini Zbiornik
GoracaParkaLBN
Para () ·
9 lat temu

Ktoś wie co jest przyczyną że filmy na ZB ostatnio ładują się strasznie mozolnie lub nawet wcale? I jakieś ewentualne rozwiązanie tego problemu ?

Zdjęcie profilowe
pysiek20
9 lat temu

Również miewałem te problemy jednak występowały sporadycznie, to prawdopowodnie problemy z serwerem i z Waszej strony nic nie jesteście w stanie zrobić.

Zdjęcie profilowe
Alezwis
9 lat temu

Może administratorzy poszli po rozum do głowy i robią zmiany związane z dostępnością do filmików,tak apropo niedawnej afery. A tak poważniej to zapewne problemy związane z serwerem. Za dużo osób ogląda filmy i serwer nie wytrzymuje:).

onirazem8883
Para () ·
9 lat temu

A ja myślę, że nastawili się na dział: Na żywo, i sami przycięli pasmo dostępne do streamowania filmów, bo łącze ich serwera nie wyrabiało. Dużo osób wcześniej narzekało że kamerki tną, to teraz już nie tną:)

Zdjęcie profilowe
Alezwis
9 lat temu

Jak nie tną to gorzej,bo teraz będzie więcej filmików świerzutkich,na bierząco zgrywanych i udostępnianych na zewnątrz:). Także strzeźcie się Ci,którzy się bawią na żywo:).

Serwis przeznaczony tylko dla osób dorosłych. Klikając "Rozumiem" potwierdzasz, że masz ukończone 18 lat. Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług.

Rozumiem